אינסטלטור מוסמך

אינסטלטור מוסמך – כל מה שצריך לדעת

מגביל שרברבים חיילים לעבודה במקום ללא פיקוח בערים עם פחות מ -5,000 תושבים. מגביל את האינסטלטורים מלהציע מכרזים לעבודות אינסטלציה גדולות או קטנות ולעצב מערכות אינסטלציה שיותקנו בערים אלה.

אינסטלטורים של מסע הם חניכים שצריכים לעבור בחינה

כדי להפוך לאינסטלטור מורשה. תלוי איפה אתה גר, אתה יכול לבצע עבודות אינסטלציה בעזרת אינסטלטור מוסמך. בשל דרישות המדינה שלך או המקומיות, אתה יכול להיחשב אינסטלטור מורשה אם אתה עובר את המבחן.

אם יש לך ניסיון מקצועי של שנתיים לפחות בתור אינסטלטור מתאמן, אתה יכול לגשת לבדיקת המדינה כדי להגיש בקשה לרישיון האינסטלציה שלך. לאחר שעבדת בפיקוח אינסטלטור, הרישיון מאפשר לך לתקן ולתחזק מערכות סניטריות.

חניך או אינסטלטור חניך עובד בהשגחת אינסטלטור מנוסה. אינסטלטורים מנוסים יכולים להציע טיפים וטריקים שיעזרו לחניכותיהם לעבוד בפיקוח פחות.

לאינסטלטור ניתן רישיון אם

הוא מוסמך שיש לו את הידע, המומחיות והניסיון הדרושים לביצוע עבודתו בהתאם לתקנים סניטריים מוכרים. במדינות מסוימות, רק שרברבים רשאים להעסיק חיילים לעבודה אצלם, אך יש הבדל: הם חייבים להיות שרברבים מיומנים ביותר.

אינסטלטורים צריכים לשלוט בעבודתם

להוכיח את הידע שלהם ולבחון לחידוש רישיון אחת לשנתיים. תרמו פרו אינסטלטורים מורשים מקבלים תעודת תאימות, אותה יש להגיש למעסיקם. האישור מאשר כי השרברב עומד בתקנות התברואה, התקנים והתקנות הרלוונטיים לתפקיד.

לדוגמא אם קיבלת את תעודת החניכות שלך כשרברב

ב -1 בפברואר 2010 או לאחר מכן אך לא סיימת חניכה, יהיה עליך להשלים חניכה בת 48 שעות כדי לעבור את בחינת החניכה כשרברב. כדי להכניס מחדש את הרישיון שלך, אתה רק צריך להירשם כשרברב חניך ולגשת לבחינה המתאימה. על מנת לגשת לבחינה עליכם לעמוד בתנאי הקבלה הנוכחיים, אך דרישות אלו לא ייכנסו לתוקף לראשונה עם קבלת הרישיון.

כל השרברבים הרשומים חייבים לחדש את רישיונם עד לתאריך 31 באוגוסט בשנה הבאה. רישיונות אינסטלטור יחודשו ב -30 באפריל לאחר מועד הבחינה בדף ההתחדשות המקוון.

מסיבה זו עליכם ליצור חשבון באתר המחלקה לעסקים ומקצועיים בפלורידה בכדי להשלים את תהליך החידוש

אינסטלטורים מוסמכים מחדשים את רישיונם עד ה- 31. באוגוסט. רישיון המפקח על התברואה שלך יתחדש בינואר בהתאם לתאריך התפוגה של הרישיונות האחרים שלך.

רישיון אינסטלטור בדימוס מאפשר לאינסטלטורים להחזיק ברישיון ממלכתי שמוכיח את יכולתם

ומאפשר להם להחזיר או להחזיר את רישיון האינסטלטור שלהם עם חידוש חסכוני לרישיונות שפג תוקפם. שרברבים בדימוס אינם רשאים לתת חסות, לפקח או להכשיר שום אינסטלטור אחר ואינם רשאים לבצע בדיקות.

אינסטלטור הוא אדם המוסמך בתכנון מערכות אינסטלציה

הכוונה ופיקוח על עבודות אינסטלציה, ואילו אינסטלטור הוא אינסטלטור בן חינוך ללא כל הכשרה. אינסטלטור רשום ללא רישיון: זו נקודת המוצא לאינסטלטורים פוטנציאליים. אינסטלטורים מקצועיים בעלי ניסיון והם מאומנים לבצע עבודות אינסטלציה.

מתקין – הוא אדם מוסמך ובעל מומחיות במערכות צנרת

סילוק שפכים ובורות ספיגה. אינסטלטורים טובים שקופים לגבי הניסיון שלהם ומוכנים להציע לכם הצעה. בין אם אתם צריכים לתקן נזילה, להחליף צינור או להתקין צינור מים חדש, יש לנו אינסטלטור מומלץ שיעזור לכם.

רובם מאומנים באמצעות תוכניות חניכה המציעות למידה בכיתות ובמקומות עבודה

וחלקם לומדים בבתי ספר קהילתיים או מקצועיים. הדרישות משתנות ממדינה למדינה, אך שרברבים צפויים להיות בעלי ניסיון מעשי ניכר ולגשת לבחינות שאושרו על ידי המדינה כדי לקבל הסמכה ורישיון.

זה מושקע כדי לעזור להם ללמוד את הכישורים הדרושים

למלאכה לפני שאינסטלטור מורשה מנוסה מקבל רישיון. אינסטלטור מקצועי חייב להיות בקיא במתמטיקה, מכונאות ואומנות. לאחר שמתקין מורשה השלים את השעות הנדרשות בתכנית הכשרה, הוא רשאי להגיש בקשה לרישיונו מקבלן המדינה.

אם אתם מעוניינים בקריירת אינסטלציה, השלב הבא הוא ללמוד מה דרוש בכדי להפוך את חלומכם למציאות. גלה את היסודות לרכישת אישורי תברואה ומצא משאבים בקרבתך שיעזרו לך להתחיל. הדרך להפוך לאינסטלטור משתנה ממדינה למדינה ועיר לעיר.

קבל תואר ראשון בהנדסת מכונות ממכללה מתאימה להנדסה או טכנולוגיה או אוניברסיטה

תכנון, הקמה והתקנה של מערכות אינסטלציה בפיקוח ישיר ומתמשך של אינסטלטור מורשה בארצות הברית. מספר שנות ההלוואה לא יעלה על שנתיים וחצי עד 25 שנות ניסיון מספק. במדינת ניו יורק, בעל מקצוע מורשה חייב להיות אדריכל רשום או מהנדס מקצועי עם ניסיון של לפחות שלוש שנים (חמש עד חמש) ביישום, תכנון, הקמה והתקנה של מערכת אינסטלציה בפיקוח האינסטלטור המורשה.

אינסטלטור מוסמך מוסמך ברמת המדינה לעשות עסקים

על אנשים לעבור ולעבור בחינת רישיון מקומית ולקבל תעודת כשירות מהשיפוט המקומי לפני שהם מגישים בקשה לרישיון רשום. קבלני תברואה רשומים מונפקים על ידי יישובים וקבלנים חייבים לבצע את הנהלים שלהם כדי להירשם על מנת לעשות עסקים באתר.

אם העירייה שלך (רשות אכיפת הקוד המקומית של העיר או המחוז) זקוקה לאישור לבדיקת מיקום הפרויקט, שאל אם חברת תרמו פרו תקבל אישורים לכך והאם אינסטלטור מקומי משלהם נדרש לליווי או אדון רישיון.

Related Posts