דק למרפסת.

זמין גם עם צדדים שחורים

צדדים לבנים ופסים בגודל 5/8 אינץ'. הבא את האמנות שלך לחיים עם המרקם והעומק של הקנבס המתוח. הצג את האישיות שלך בסטייל עם מסגרת הפלאק הדקורטיבית הזו. אלומיניום דק, נבחר עבור עמידותו ועמידותו בפני חלודה.

בשימוש בגובה של 10 עד 15, צבע התליון בתמונה עשוי להשתנות בהתאם לצג. אם אינך במבצע עדיין, בדוק את הווריאציות הללו על נושא המרפסת של ג'ולייט. המשך לקרוא כדי למצוא 14 רעיונות למרפסת וכיצד תוכל להפוך את החלל הפתוח מלמעלה למטה.

אם יש מקום פנוי

התייחס למרפסת שלך כחדר פתוח ולאחר מכן השתמש באגרטלים או קישוטים בדק למרפסת כדי ליצור פינת ישיבה. כשזה מגיע לריהוט למרפסת, נסו ליצור חדר חיצוני על ידי הוצאתו מבפנים. אנשים בדרך כלל משתמשים במרפסת מסוג זה כמחסן מכיוון שזה נראה חסר תועלת.

גם אם יש לכם מרפסת קטנה , אל תחשוב על שימוש בעציצים וצמחים קטנים. המרפסות קטנות יחסית, אז כל שינוי אתה עושה יהיה קל וזול יותר מכל הגן.

לדברי כריס

שימוש במיכלים ועציצים פירושו שאתה יכול למקם את הצמחים שלך בכל מקום בחלל, וזו דרך מצוינת להתאים אישית ולהוסיף צבע למרפסת שלך. סלים תלויים יכולים להפוך לא רק לגינות קדמיות, אלא גם לתמיכה אידיאלית למרפסות. סירים ושתיינים רבים, במיוחד, יכולים להיות מותאמים להתאמת מעקה למרפסת. לא רק שתחסוך כסף, אלא תיצור קטע טבעי ויפה של גינת המרפסת שלך עם אחד מהמיכלים האלה.

מגינת מרפסת אמיתית ועד כמה מיכלי וניל

אפילו השטח הפתוח הקטן ביותר יכול להיות נווה מדבר עם דק למרפסת. בהתאם לטמפרטורה ולכמות אור השמש המתקבלת במרפסת, צמחים פנימיים רבים יצמחו היטב בחלל החיצוני החדש. אם יש לכם מרפסת שטופת שמש, הצמחים הטובים ביותר הם אלו שמתמודדים עם מחסור במים. ישנן אפשרויות בלתי מוגבלות להפוך את מרפסת המרפסת לא רק עמידה למים אלא גם דקורטיבית.

ממש כמו ריצה חתול בחוץ או חתול ג'וגינג

מרפסת מרפסת מאפשרת לחתול הבית שלך לחוות את כל היתרונות של להיות בחוץ וגם מגן עליו מפני נפילות. למד מטעויות של אחרים והפוך את המרפסת שלך לבטוחה לחתול על ידי בנייה או התקנת מרפסת במרפסת שלך. בעלי חתולים חושבים לעתים קרובות שמרפסות בטוחות לחתולים, אבל הם לא. חתולים נופלים לעתים קרובות ממרפסות במרדף אחר ציפורים או חרקים מעופפים.

בפוסט זה בבלוג

נראה לך את הדרכים הזולות ביותר לשפר את המראה של דק למרפסת ולהפוך את המרפסת שלך לנווה המדבר של חלומותיך. חלל פתוח פרטי הוא חלומם של רוב האנשים שגרים בדירות עירוניות, גם אם מדובר רק במרפסת קטנה. אבל עם זאת, המרפסת יכולה להיות הרחבה טובה של מרחב המחיה שלך.

קל לפספס מרפסות; הם עשויים להיראות עסוקים מדי וצפופים מדי

בעוד שיש לך מרפסות צרות וארוכות עשויות להיראות לך כמו בעיה קטנה, עדיין יש לך את ההזדמנות להפוך את זה ליתרון. שהייה ארוכה מדי במרפסת תגרום לדברים להרגיש צפופים מדי.

כדי להחמיר את המצב, אם המרפסת הייתה גדולה מספיק, התושבים היו מנסים לסחוט כיסאות זעירים, אולי שולחן, כדי "להגשים את החלום" של דירת חוץ בעיר גדולה. הסתכלתי על הבניינים החדשים וראיתי את ה"מרפסות הקטנות" האלה אולי בעומק של כמה מטרים מודבקות זו לזו, שכן תפסתי אותן כתירוץ לא משכנע לשטח פתוח (ולעשיית כסף חסר טעם). הניסיון להפוך את המרפסת של ג'ולייט שיש לה פונקציה אמיתית של עומק, כמו חלל פתוח אמיתי, זה לא להבין זאת.

כדי לשמור על חדר המרפסת שיצרת תמיד המקום המועדף על החתול שלך, ארגנו פעילויות נוספות כך שלעולם לא ישתעמם. אתה יכול לחבר אותו לדש חתול, לחלון או לדלת כדי לספק מקום פתוח בטוח במרפסת שלך.

מושבים משני צידי המרפסת המרכזית מושלמים לשילוב מרווח לרגליים

תקציב ונוף מיטבי. למרות ששורות A ו-B של המרפסת המרכזית גבוהות ומרוחקות, הן עדיין מציעות מבט כללי טוב על המופע. המרפסת של תיאטרון ניו אמסטרדם עמוסה מאוד לבעלי רגליים ארוכות, כך שהבחירה במושב במעבר היא יתרון גדול.

המרפסת אינה מצוידת לישיבה נכים

מה שהופך אותה לבלתי מעשית עבור נכים. למרפסת יש כמה מאפיינים מבניים ובטיחותיים היוצרים נוף חלקי או חסימה, כולל עמודים דקים לפני המושבים כמו G11 ו-J10; וקופסאות שבולטות לצדדים הרחוקים ביותר. הוא גבוה במפלס אחד מקומת הביניים, כך שהוא נראה גבוה מאוד ותלול, עם נופים רחוקים יותר מכל מקום אחר באולם.

זה מוסד קטן וחמוד ובהחלט יש מקום לעבודות קיץ במחסן בבלוק הזה. ניתן לשתול אותם ממש בגינה שלך. הייצור לוקח בדרך כלל כשבוע.

יש למרוח שכבה דקה של טיט בחלק האחורי של אריחי הבסיס ולהצמיד אותם לרגלי האנכיות של הפרופיל. בעזרת כף מחוררת יש למרוח שכבה דקה של תמיסה על משטח הרצפה בו יש להניח את הפרופיל.

עירית היא צמח עמיד שיכול לשרוד חורפים קרים ולהתמודד עם בצורת ומזג אוויר רטוב. אבטחת איכות ושיפור איכות רוכסן ושירות לקוחות מעולה מגדירים. זמן הטיפול מחושב מרגע התשלום ואישור ההזמנה (מייל אישור יישלח לאחר התשלום).

 

Related Posts