סדנאות צוות

הקורסים המקוונים וספרי פיתוח המיומנויות של Skillsoft המוצעים במרכז הלמידה של UC לא יהיו זמינים יותר לאחר ה-30 באוקטובר. ההדרכה תתבצע ותאושר על ידי תוצאות הסדנה והערות הערכות.

במהלך כל אחת מהסדנאות המפורטות לעיל

תוכל לצפות לחוויה מעוררת השראה והשתתפות חיובית מכל המשתתפים. המשתתפים נשארים מעורבים במהלך הסדנה: רפלקציה עצמית, אינטראקציה ויישום אישי ברמה גבוהה. כל אדם יתרחק בהתלהבות כדי ליישם את מה שלמד במהלך הפגישה.

בסדנה זו תלמדו כיצד לארגן את המחשבות שלכם בצורה יעילה ולעצב אותן בצורה שתמקסם את ההשפעה של המידע שלכם

סדנה זו מפגישה תובנות מאקדמאים מובילים בניהול היום ולקחים שנלמדו מ-NCSL במשך 30 שנות עבודה עם מנהיגי חקיקה. מנהלים יחקרו שיטות עבודה מומלצות כדי למקסם את תרומות העובדים על ידי השגת הבנה כיצד להתאים את סגנון הניהול שלהם כדי לענות בצורה הטובה ביותר על הצרכים של יחידים בצוותים שלהם, בעוד העובדים ילמדו כיצד להתאים בצורה הטובה ביותר את התקשורת וסגנונות העבודה שלהם כדי לענות על הצרכים של המנהלים. אִרגוּן. למד כיצד לעצב תוכנית הכשרה העונה ומשפרת ללא הרף את הצרכים של העובדים שלך והארגון שלך.

תוכנית הכשרה יכולה לעזור לשכנע עובדים חדשים בערך הפילוסופיה והשיטות של הארגון. אחרים רואים בתוכנית הלמידה התקדמות כאשר העובדים מפתחים את הכישורים והידע שלהם בשלב מוקדם של עקומת הלמידה במהלך הזמן שלהם בארגון.

לא כל הסמינרים צריכים להיות קשורים לעבודה

למעשה, כדי להשאיר את העובדים מתעניינים, עדיף שחלקם לא. המפתח טמון בבחירת הסדנה הנכונה; ככל שהם פחות נראים שגרתיים עבור העובדים, כך הם יהיו יעילים יותר. ככזה, הפעלת סמינרים שיועילו לעובדים שלך הן מקצועית והן אישית יכולה לעבור דרך ארוכה בין משיכת ושימור כישרונות מובילים לעומת אנשים בינוניים שתופסים מקום. למידה מרבית אנשים הלומדים לאורך חייהם יכולים להועיל לכל הארגון על ידי שיתוף מיומנויות וידע ותרומה לתרבות של שיפור מתמיד.

סדנאות לפיתוח סגל/צוות נועדו לעזור לחברי הקהילה שלנו לשפר את הכישורים והכישורים שלהם

מפגשי מידע אלה משמשים גם כהזדמנות ליצירת קשרים עם חברי סגל וצוות סוורתמור. אנו מצפים לחלוק ידע עם הסגל והצוות המוכשרים שלנו, ולהזמין מומחים מבחוץ לקמפוס שלנו כדי להעשיר את ארבעת ימי הלמידה הללו. אנחנו גם יכולים לעזור לך לתכנן ולבצע לוח זמנים מלא של ימי פיתוח צוות מתחילתו ועד סופו.

הירשם לסמינרים הקרובים ולחקור אירועי אוריינטציה ומשאבים אחרים

המשתתפים יבחנו כיצד הם מנהלים עסקים מנקודת מבט חדשה בסדנה זו. המיומנויות והידע הנרכשים יסייעו למשתתפים לפתח תחושת אמון והתלהבות, שהיא המהות של שירות לקוחות מקצועי. בתכנית קצרה זו תלמדו כיצד לארגן את עצמכם, לקבוע סדרי עדיפויות, לפתח תכנית עבודה למעקב אחר פרטי הפרויקט, לתקשר עם תורמים ולהשלים לפני מועדים. סמינר מעשי זה נועד ללמד עובדים כיצד ליישם עקרונות משא ומתן ולעזור להם לחקור דרכים יצירתיות לפתרון קונפליקטים באופן שיספק את כל הצדדים.

פיתוח תכנית הכשרה העונה על צרכי העובדים והארגון כאחד

ומקדמת צמיחה ושינוי לטובה, היא עבודה מצוינת. עם תקציב מצומצם, כוח אדם קטן ותחרות עזה, הכשרה פנימית יכולה להוות תחליף מצוין לסמינרים וכנסים נוסעים יקרים. אם הם מעורבים בתכנון הכשרה, ודא שההשתתפות היא לא רק סמלית, אלא מובילה לסדנאות, מפגשים וכו'.

כאשר אתה מבקש מעובד לערוך סמינר

כלול את המידע הספציפי שאתה רוצה לקבל. חשבו עליהם כעל ה"יועצים הפנימיים" שלכם, אנשים שמכירים את העסק שלכם ומעוניינים לנהל אותו. העצמת העובדים שלך ליצור לוחות חזון משלהם היא תרגיל בחשיבה מופשטת ודרך לעזור להם למצוא דרכים והשראה לצמיחה אישית, הן פנימית והן אישית.

אם העובדים אוהבים את הסמינר הזה

אתה יכול להפוך מדיטציה ומיינדפולנס לחלק מהעבודה היומיומית שלהם. המנהל (אתה) יכול לנהל את הפגישה הראשונה כדי לוודא שכולם נמצאים באותו עמוד. בסוף הסמינר, בקשו מהמשתתפים לשתף את לוחות ההדמיה המועדפים המועדפים עליהם עם עמיתים.

המפגש יתמקד גם בדרכים בהן העובדים יכולים לתרום לבניית נימוס

לרבות כישורי תקשורת והעצמה אישית. חמש סדנאות מתוכננות לשנת 2020 כדי לתמוך במאמצים לגייס צוות מגוון וליישם פרקטיקות כוללניות בחיפוש מועמדים. יידונו אסטרטגיות לשימוש בתוכנית הסיוע לעובדים לתמיכה בעובדים ולפתרון בעיות.

בסמינר זה

מנהלים ומנהיגים ילמדו על השירותים החיוניים שתוכנית הסיוע לעובדים של Carebridge מספקת לעובדים וכיצד ניתן להשתמש בה ככלי חיוני לניהול טוב יותר. צוות הדרכה ופיתוח משאבי אנוש יוצר ומעביר תכניות הכשרה, סמינרים והזדמנויות לחינוך מתמשך לעובדי וילאנובה בכל הרמות ומסייע למחלקות בודדות עם צורכי הכשרה מיוחדים. שותפי למידה בקמפוס וספקים חיצוניים למידע נוסף על מחלקות קמפוס המציעות קורסי הכשרת צוות. STRIDE (אסטרטגיות וטקטיקות גיוס להגברת הגיוון והאיכות) לצוות נמשך בשנת 2020.
למידע מורחב אודות סדנאות צוות ניתן לגלוש לאתר omanutmitgalgelet.com

OperationsInc יכולה לבצע ניתוח מעמיק של תוכנית ההכשרה והפיתוח הנוכחית של החברה שלך

להעריך את צרכי ההכשרה הכוללים של העובדים ולפתח הדרכה ארגונית אסטרטגיה לעתיד. OperationsInc תפתח ותעביר מפגשי הדרכה שנועדו להכיר לעובדים תהליכים חדשים, נהלים, פרוטוקולים ושיטות עבודה מומלצות הקשורות לבריאות ובטיחות העובדים עם החזרה למקום העבודה.

הכשרה זו כוללת מומחי תקשורת עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתקשורת שיכולים לפתח קווים מנחים

כדי לעזור לצוות להימנע ממוקשים פוטנציאליים. קורס הדרכה זה לגבי נימוסי דוא"ל נועד לעזור לעובדים ללמוד כיצד להשתמש נכון בדוא"ל בזמן העבודה, כמו גם התנהגויות שעליהם להימנע מאוד.

סדנאות משרדיות משבשות את חיי היום יום

מגבירות את נאמנות העובדים ומפחיתות את תחלופת העובדים מכיוון שהן מעבירות את המסר שכל משתתף הוא יותר מסתם מספר. הזדמנויות הכשרה כאלה יכולות להיות צנועות, כמו מצגת של חצי שעה בישיבת צוות, או פורמלית כמו מצגת או סמינר של מומחה תעשייה ידוע בארץ, בהתאם למשאבי הארגון. על ידי מתן אפשרות לחברי הצוות להמשיך את השכלתם באמצעות הכשרה ופיתוח מקצועי, בסיס הידע שלהם יהיה עדכני, ניסיון העבודה שלהם יהיה מתגמל יותר ויעניק ערך מוסף לאוניברסיטה כולה.

NCSL מציעה לעתים קרובות סמינרים ושיעורי המשך למחוקקים

חמשת המרכזים האזוריים של SABES עוקבים מעת לעת אחר מנהלי התוכניות וצוותי הקו באזוריהם ומארגנים סמינרים, קורסים ומעגלי לימוד בתחומים המעניינים ביותר אנשי מקצוע. בחר מתוך קורסים מקוונים של ACA, סמינרים מקוונים חיים, סמינרים מקוונים מוקלטים כדי ליצור חבילה מקוונת מותאמת אישית לאזור שלך.

Related Posts